Velký horoskop na měsíc říjen: Kterému znamení chyběla romantika a pro koho bude nezapomenutelný?

rodina

Čekali jste na výborný měsíc a ten právě přichází. Říjen vás překvapí v mnoha směrech. Bude pro vás jedinečný, nabitý dobrou energií a skvělými nápady, které vám přinese.

Nechte se jím omámit a unášajte se sledem událostí. Vše se vyřeší za vás a vy si budete jen užívat.

Beran
Raději buďte opatrné při některých rozhodnutích. Může se stát, že uděláte krok mimo a spustíte sled malých chybiček, které povedou k větším potížím. Dávejte pozor, zvláště pokud se to týká citové oblasti.

Více z měsíčního horoskopu pro Berany čtěte zde >>

Býk
Uděláte některé kroky, které od vás vaši blízcí nečekali. No je to vaše rozhodnutí a nyní se už těžko napravuje to, co jste tím vyvolali. Pokud jste svým chováním způsobili i nějaké malé katastrofy, nesledujte jejich nečinně se založenýma rukama.

Více z měsíčního horoskopu pro Býkov čtěte zde >>

Blíženci
Doplatíte na jednu věc, kterou jste dlouhodobě ignorovali. Budete z toho velmi nervózní a možná kvůli tomu zkazíte i jeden plán, který jste měli. Dávejte si však pozor, abyste kvůli tomu zbytečně nevyvolávaly nějaké hádky.

Více z měsíčního horoskopu pro blížence čtěte zde >>

Rak
Tento měsíc se bude nést ve znamení rušného společenského života. Čeká na vás několik zajímavých akcí, kde potkáte nových zajímavých lidí. Bude to pro všechny velká zábava. Nezapomínejte však také na práci.

Více z měsíčního horoskopu pro Rakov čtěte zde >>

Lev
Není žádné situace, kterou by nedokázal vyřešit kousek humoru. Procházíte mělo krizí, kterou nevíte už delší dobu vyřešit. Zasekly jste se při jednom problému. Všechny vaše dosavadní řešení selhaly. Proto se pokusíte oslovit ještě někoho jiného, ​​kdo by vám poskytl na to nový pohled.

Více z měsíčního horoskopu pro Lvů čtěte zde >>

Panna
Snažíte se zbavit jedné otravné osoby. Dosud jste se od ní nedočkali ničeho dobrého. Pouze vám komplikuje život a snaží se vás dostat do úzkých. Pokusili jste se jí vyhýbat, ale vždy se nějakým zázračným způsobem objeví přímo před vámi.

Více z měsíčního horoskopu pro Panny čtěte zde >>

váhy
Nepatříte k lidem, kteří se rádi hádají a vyžívají se v dramatických scénkách. Proto když bude mít tento měsíc dojít k velkým změnám, uděláte vše pro to, aby to prošlo bez větších starostí. Přáli jste si nový začátek a ten ke vám nyní skutečně přijde.

Více z měsíčního horoskopu pro Váhy čtěte zde >>

štír
Tím nejdůležitějším bodem pro tento měsíc, bude udržet si chladnou hlavu. Nechcete se přece pustit do hádky, která by vůbec neměla smysl. Vystupujte proto vůči každému uctivě a když chcete prezentovat svůj názor, udělejte to v slušných mezích.

Více z měsíčního horoskopu pro Štírů čtěte zde >>

střelec
Trošku se vám zkomplikuje situace v intimním životě. Očividně jste se nechali pobláznit krátkodobou známostí, která vám nyní způsobila velké problémy. Mysleli jste si, že váš vztah je stabilní, váš partner je pro vás životní láskou a že jste si už našli způsob, jak byste se mohli usadit.

Více z měsíčního horoskopu pro Střelce čtěte zde >>

Kozoroh
Chyběla vám romantika? Tak teď se jí dočkáte více než dost. Potřebovali jste nějaké důkazy lásky, proto vás velmi potěší, že je teď dostanete. Měli byste se zamyslet nad tím, co byste chtěli změnit ve svém pracovním životě. Vadí vám někteří kolegové, ale trpíte jejich kvůli dobrým výkonem.

Více z měsíčního horoskopu pro Kozorohů čtěte zde >>

Vodnář
Potřebovali jste trochu více svobody. Už vás příliš svazoval majetnický vztah vašeho partnera. Někdy jste to brali jako jeho osobité projevy lásky. Jenže teď to už na vás způsobuje velký tlak, kvůli kterému se příliš trápíte. J

Více z měsíčního horoskopu pro Vodnářů čtěte zde >>

ryby
Od srpna jste měli pocit, že se vám plete do cesty jedna překážka za druhou. Nyní však konečně přichází vaše šťastné období. Nemusíte se bát toho, že byste udělali nějakou chybu. Protože na co sáhnete, to se vám i podaří.

Další články autora

Jak poznat dobrý internetový obchod

Internetový obchod si v současné době může založit prakticky každý. Proto pokud nemáte dostatečný vzorek uživatelských...

Každý vůz vám může pomoci převézt kola celé rodiny

Cyklistika je u nás stále více oblíbeným sportem. Každoročně, od jara do podzimu, vyráží velké...

Cuketa ve stylu české kuchyně

Cuketa je zelenina původem ze slunné Itálie. Své pevné místo si však našla i v...

Ricinový olej na vlasy i pleť

Oleje všeobecně napomáhají pokožce a pleti, ulevují od pnutí a hydratují ji suchou a popraskanou...

Nejnovější články

Jak poznat dobrý internetový obchod

Internetový obchod si v současné době může založit prakticky každý. Proto pokud nemáte dostatečný vzorek uživatelských...

Každý vůz vám může pomoci převézt kola celé rodiny

Cyklistika je u nás stále více oblíbeným sportem. Každoročně, od jara do podzimu, vyráží velké...

Cuketa ve stylu české kuchyně

Cuketa je zelenina původem ze slunné Itálie. Své pevné místo si však našla i v...
- Reklama -PR článek