Vzpomínka na první milování

rodina

FOTOGALERIE
Užívala si to jako nikdy před tím
Zdroj: istockphoto.com

Alex Damme
5
Často ráda ležím jen tak nahá pod plachtou, dotýkám se svého těla, dokud se ještě pouze den probouzí.

I dnes vám přinášíme erotickou povídku …

Vedle mě téměř neslyšně leží René a já se vracím do minulosti. Ruce mi tančí po nahé pokožce. Cítím, jak mi ztvrdly bradavky a já si vybírám jeden ze svých oblíbených snů.

Přestože za okny začíná podzim, já mám pod peřinou horké léto. Cítím paprsky slunce, které mi vyhřívají odhalen dekolt. Cítím se trochu nejistě. Nezvyknem si dávat výstřih, ale vím, že klukům se to líbí. Procházím po náměstí, vnímám jejich pohledy, ale těším se na ten jediný. Na ten, kterému dnes umožním nahlédnout hlouběji. Poprvé. Vzrušením mi stáli moje mladé bradavky už když jsem mu zvonila na zvonek. Oba jsme studovali na vysoké v různých městech, ale naše láska vytrvala a chvíle, kdy jsme mohli být sami, byly vzácné.

Posadila jsem se k němu do pokoje. Vášnivě jsme se líbali a hladily. Oba jsme věděli, že jsme se rozhodli naši lásku zpečetit první milováním.

FOTOGALERIE
Vášeň, líbání
Zdroj: iStockphoto
Adama jsem milovala a věděla, že pokud to má přijít tak právě s ním. Hladil mi nohy, líbal krk a jemně hladil prsa. To jsme dělali už mnohokrát. No rozepnul o knoflík na víc. A já mu nečepují po ruce.

Dostal se až k bradavce. Palcem ji jemně zatlačil. Velmi mě to vzrušilo.

Rada jsem vzpomínala na tu směs pocitů vzrušení, očekávání i strachu. Vždyť která ho na začátku neměla. I jisté pochybnosti, zda se mu to bude líbit, ale milovala jsem ho. Pomohla jsem mu svléknout mi halenku, rozepnout podprsenku a hrát se s mými prsy. Od té doby se je nikdo nikdy nedotýkal s takovou laskavostí, něhou a nadšením. Rada na ty chvíle vzpomínám po letech pod přikrývkou. Možná i proto mi ty vzpomínky vyvolávají stále prakticky stejně intenzivně vlny vzrušení.

Vzpomínám, jak mi vešel chlapeckou dlaní pod kalhotky. Dívala jsem na něj zamilovaně, s láskou a nadšením. Chtěla jsem se mu oddat, vnímat jeho tělo a doteky na mně. Chvěla jsem se, a chvěji se vždy, když na ty chvíle myslím. Procházím si po stehnech přesně v místech, kde mě hladil. Přitlačím si prsty na rozkrok a vnímám jako jsem na stejném místě poprvé cítila tvrdost jeho přirození.

Pomalu jsem ho vzala do dlaně, nasadila mu prezervativ a nasměrovala do mě.

To první vniknutí. Roztoužené, pomalé, plné očekávání, jaké to bude.

Když do mě celý vešel, hluboce jsme si dívali do očí. Ani to nebolelo. Možná jsem byla jen velmi vzrušená, nebo dokonale připravená.

S úsměvem a pohlazením jsem mu dala souhlas, aby pokračoval. Jemně ze mě vyšel a znovu hluboko vnikl.

Takto to bylo to milování. První, skutečné, z lásky.

Vnímám, jak mi pracuje paměť, vynořují se vzpomínky na všechny ty vzdechy, dotyky, lásku a moje lůno je zcela vlhké. Prsty vnikám mezi horké pysky. Hladím si klitoris a cítím, jak se s ním opět miluji. Vzrušení se stupňuje. Z očekávání a stresu zůstalo jen čiré potěšení.

Bylo krásné, jak se mě Adam dotýkal nahé. Jak jsme oba splynuly v jedno tělo, objímala jsem ho poprvé stehny a vlastně poprvé jsem byla před ním úplně nahá. No nestyděla jsem se. Užívala jsem si pocity vzrušení z toho sdílet sama sebe s milovaným člověkem naplno.

Jeho penis jsem v sobě dokonale cítila. Moje panenství se končilo bez bolesti, krve a já jsem na překvapení cítila, jak ke mně přichází orgasmus.

FOTOGALERIE
Spolu jsme si užívali náš první společný sex
Zdroj: iStockphoto
Adama jsem držela za zadek a tiše sténala. Dívala jsem na strop v jeho pokoji, kde jsme tolikrát dívali filmy, četli si, připravovali se na zkoušky a poprvé se v té pokoji milovali.

Postel vŕzgala a vzdechy se stupňovaly. Adam byl krásně červený v obličeji a jeho úsměv se rozšiřoval.

Bylo milé vidět, co s ním dělám. Jak mu je jemu i mně při každém dalším vniknutí lépe a lépe. Začala jsem se chtít, pevně ho objímala, užívala si vyvrcholení v jeho náručí. Vnímala jsem to teplo v sobě, pevnost jeho erekce i jemné tření, které zmírnil dokud mnou neproběhly milostné křeče. „Miluji tě,“ šeptala jsem mu do ucha. Opět jsem mu klínem vycházela vstříc a čekala na jeho vyvrcholení přímo ve mně.

Vyšel rychle, ale ještě dlouho jsme zůstali spolu nazí. Dotýkaly se, ale mé lůno přece jen zůstalo citlivé na opakování. Ale další dny to bylo stejně krásné, ne-li i hezčí. Na první milování mezitím vzpomínám vždy nesmírně ráda.

S prsty v klíně si hladím splněnou mušličku. Velebím se v posteli. Dosahuji pod peřinou krásné vyvrcholení. Oddám se té chvíli. Najednou nic neexistuje. Usmívám se do jiného stropu o 20 let později. S jiným mužem po boku. S Adamem nám to nevyšlo a já někdy přemýšlím, jaké by to bylo, kdybychom zůstali spolu. René není špatný chlap. Milujeme se, často se spolu milujeme. No první milování je jen jedno. A tyto ranní výlety do minulosti si nechám pro sebe. Každá žena má přece svá tajemství.

Další články autora

Každý vůz vám může pomoci převézt kola celé rodiny

Cyklistika je u nás stále více oblíbeným sportem. Každoročně, od jara do podzimu, vyráží velké...

Cuketa ve stylu české kuchyně

Cuketa je zelenina původem ze slunné Itálie. Své pevné místo si však našla i v...

Ricinový olej na vlasy i pleť

Oleje všeobecně napomáhají pokožce a pleti, ulevují od pnutí a hydratují ji suchou a popraskanou...

Proč jen tvrdá práce nestačí říká 123jobs.cz

Říká se, že talent tvoří 10 % úspěchu a za zbytkem je tvrdá dřina. Je...

Nejnovější články

Každý vůz vám může pomoci převézt kola celé rodiny

Cyklistika je u nás stále více oblíbeným sportem. Každoročně, od jara do podzimu, vyráží velké...

Cuketa ve stylu české kuchyně

Cuketa je zelenina původem ze slunné Itálie. Své pevné místo si však našla i v...

Ricinový olej na vlasy i pleť

Oleje všeobecně napomáhají pokožce a pleti, ulevují od pnutí a hydratují ji suchou a popraskanou...
- Reklama -PR článek