Milování, které se nedalo odkládat

rodina

FOTOGALERIE
Erotika, sex, ve vztahu je to vechno velmi důležité
Zdroj: iStockphoto

Alex Damme
4
V lásce nic není dokonale jasné, dokud se nestane. Roman nastoupil do práce přesně před měsícem. Netvrdím, že to byla láska na první pohled, ale když se nám oči setkali při tom, jak jsem ho zaúčala, neuhnul pohledem, proběhly mnou husí kůži.

I dnes vám přinášíme erotickou povídku …

Když jsem se mu podívala do očí a naše ruce se setkali na opěradle židle, přičemž ani jeden z nás ji nevzal zpět, bylo to víc než jasné.

„Sladké sny,“ přečetla jsem si jednou večer na mobilu. No ty sny nebyly sladké. Byly horké a o mnoho hodin později. Protože ze dvou slov se najednou stala konverzace na hodiny. Byl to jen kolega, ale po rozloučení v práci jsem se těšila najednou na jeho zprávy v mobilu. Usmívala se a trávila jsem s ním dokonalé chvíle na dálku a ráno v práci jsme byli opět jen kolegové. Aby si okolí nic nezaznamenalo.

No milovala jsem jeho pohled, těšila jsem se na jeho vůni a na každé ráno, když přišel do práce. Nikdy jsem se do netěšila víc, než když jsem věděla, že na chvíli můžeme zůstat v kanceláři sami. Dívat se do očí a prožívat to krásné tajemno, kdy se rodí láska a přestože je vše nad míru jasné, nic není jisté.

Na oslavu narozenin jsem ho pozvala sama. Dovtípil se, že má zůstat i po tom, jak ostatní kolegyně odešli a otevřeli jsme si další láhev vína. Najednou jsme byli jako malí teenageři, kteří zůstali spolu a já jsem čekala už jen na chvíli, kdy se dotkne mé pokožky. Nalili jsme si, cinkli už několik jednou a najednou svět zastavil. Roman se mi díval do očí, spolkl, chytil mě za ruku. Oba jsme stále drželi sklenice. Přiblížil se ke mně a namísto vína jsem ucítila jeho rty. Téměř se mi zatočila hlava.

Opřela jsem se, vzal mi pohár z ruky a oba položil na stolek. Byl u mne už těsněji. Konečně. V práci jsme podvědomě vyhledávali svou přítomnost. Často jsem vnímala, jak přišel ke mně mnohem blíž, než k běžné kolegyni, ale nikdy jsme nepřekročili práh doteků, ačkoli jsem mnohokrát po nich toužila.

Až teď. Procházel mi prsty po zápasení, předloktí, mířil na rameno. Měla jsem husí kůži. Nefalšované husí kůži vzrušení, které sami rozlévaly po těle. Roman byl pěkně formován chlap. Navíc tak něžný a jemný zároveň. Laskavá duše v těle skutečného muže. Ta kombinace mě neskutečně vzrušovala.

Když mi vešel do kalhotek, byla jsem kompletně mokrá. Konečně opadly jakékoliv pochybnosti. Oba jsme toužili po tom druhém, chtěli se dotýkat, milovat, ale zdaleka to nebylo jen tělesné. Dávno jsem necítila takovou zamilovanost, která mě k Romanovi přitahovala. Jeho jestli jsem měla večer často před těmi mými. I když jsem ty své zavřela.

FOTOGALERIE
Užívali jsme si sex, erotiku, orgasmus …
Zdroj: Profimedia
Teď jsem je měla zavřené znovu, ale už jsem nebyla sama. Cítila jsem jeho vůni, dotyky, pokožku, rty. Vše začínalo mít ten správný spád. Už byla jeho dlaň pod mým tričkem a já mu zašla na hrudník. Dech se nám zrychloval a šaty se zošuchovali k zemi. Bylo krásné slyšet je, jak již nebrání naší lásce k naplnění.

Najednou jsme byli nazí, oba šťastní. Obličeje nám zářily a těla se nevěděli dočkat spojení. Dýchala jsem prudce. Roman byl při mně. Z gauče jsme se svezli na zem, ale já nechtěla první milování přežít na koberci.

„Pojď ke mně,“ řekla jsem a postavili jsme se. Stáli jsme nazí uprostřed obývacího pokoje. Na mém bříšku jsem cítila jeho ztopořený penis. Byl vlhký a tak velmi pevný. Měla jsem pocit, že cítí, jak v něm doslova proudí krev.

Nadšená jsem ho líbala a úd mu masírovala dlaní. On mi namířil prsty ve vlhkého rozkroku. Vzdychla jsem a pomalu jsem vykročila do ložnice.

Oba jsme se svalili spolu do peřin. V milostném objetí. Byla jsem nahoře, pak dole. Laskalo jsme se a já jsem ho hladila na ohanbí. Oba jsme toužili po prvním vniknutí. Lehla jsem si a nohy dala široce od sebe. Nechala jsem ho, aby mě líbal na prsa i bradavky, dvorce, krk a přitom se stále více a více přibližoval k vniknutí. Chytila ​​jsem ho znovu a navedla do sebe.

„Bože,“ vzdychla jsem když do mě celý vklouzl. Milovali jsme se něžně. Vášnivě. Jednou jsem byla nahoře, jednou dole, odzadu. Dávali jsme si všechny podoby lásky, jako bychom byli sehraní milenecký pár. No my jsme se milovali poprvé. No tělesně i našimi dušemi.

Milovali jsme se dlouho a já jsem s ním nakonec usnula v náručí. Když jsem se v noci probudila, byla jsem šťastná, že vedle mě dýchá. Jemně jsem ho chytila ​​za ruku. Aby se neprobudil. Zítra půjdeme do práce ze stejné adresy. A na osm hodin budeme opět jen kolegové …

Další články autora

Jak poznat dobrý internetový obchod

Internetový obchod si v současné době může založit prakticky každý. Proto pokud nemáte dostatečný vzorek uživatelských...

Každý vůz vám může pomoci převézt kola celé rodiny

Cyklistika je u nás stále více oblíbeným sportem. Každoročně, od jara do podzimu, vyráží velké...

Cuketa ve stylu české kuchyně

Cuketa je zelenina původem ze slunné Itálie. Své pevné místo si však našla i v...

Ricinový olej na vlasy i pleť

Oleje všeobecně napomáhají pokožce a pleti, ulevují od pnutí a hydratují ji suchou a popraskanou...

Nejnovější články

Jak poznat dobrý internetový obchod

Internetový obchod si v současné době může založit prakticky každý. Proto pokud nemáte dostatečný vzorek uživatelských...

Každý vůz vám může pomoci převézt kola celé rodiny

Cyklistika je u nás stále více oblíbeným sportem. Každoročně, od jara do podzimu, vyráží velké...

Cuketa ve stylu české kuchyně

Cuketa je zelenina původem ze slunné Itálie. Své pevné místo si však našla i v...
- Reklama -PR článek